Organizační pokyny pro návštěvníky projektu Nakrm IT

Každý návštěvník obdrží při vstupu do expozice oproti své vizitce univerzální tkaničku na krk a kartu Nakrm IT, která zároveň slouží jako slosovací kupón při splnění stanovených podmínek.

Tuto kartu nosí návštěvník stále u sebe, nejlépe zavěšenou na krku. Poté, co mu ji na stánku distributora LAMA Plus aktivuje razítkem zástupce distributora, má každý návštěvník možnost navštívit Bar all-inclusive, kde si oproti razítku na kartičce může naložit obložený talíř, marcipánový dezert ve tvaru CD nebo počítačové myši a žízeň uhasit čepovaným pivem nebo nealkem.

ZÚČASTNIT SE = „NAKRMIT“ SE A VYHRÁT!
Karta Nakrm IT je zároveň slosovacím kupónem. Podmínkou pro zařazení do slosování je vedle aktivačního razítka od distributora LAMA Plus také účast na minimálně 3 libovolných přednáškách, pořádaných v přednáškovém sále uvnitř expozice Nakrm IT. Účast na přednášce potvrdí návštěvníkovi hosteska při vstupu do přednáškového sálu. Podrobné schéma přednášek naleznete v katalogu Nakrm IT, který obdržíte při vstupu do projektu a nebo na www.nakrmit.cz

Kartu Nakrm IT nezapomeňte u východu z expozice vhodit do sběrného boxu. V týdnu od 18. 10. do 22. 10. bude 10 vhozených karet vylosováno a výherci obdrží opravdu hodnotné dary – tiskárny, digitální fotoaparát, sady originálního spotřebního materiálu nebo zálohovacích médií apod.

Těšíme se na setkání s Vámi!