11. – 15. 10. 2004  Invex Classic, Pavilon B, denně 9 – 18 h 

Co je Nakrm iT
Nakrm IT je nový projekt - projekt spotřebního materiálu, kterým se na letošním veletrhu Invex bude resellerům prezentovat distributor LAMA Plus. Projekt, na jehož uskutečnění se vedle řady světových výrobců podílí také Veletrhy Brno, umožní osobní setkání v přátelské atmosféře všech úrovní prodejního řetězce - výrobců, distributora, resellerů a jejich koncových zákazníků. 

Nakrm IT největší koncentrace výrobců spotřebního materiálu na jedné ploše
Nakrm IT místo setkání celého prodejního řetězce
Nakrm IT nová aktivita distributora LAMA Plus, jediného specializovaného distributora na českém trhu
Nakrm IT příležitost získat nejkvalitnější informace přímo od zdroje
Nakrm IT jedinečná podpora, která ovlivní Vaše další podnikání
Nakrm IT Vaše cesta k úspěchu a zisku

Organizátor:

 

 

Spoluvystavovatelé:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Partner

Mediální partner

 

 

 

 


Byznys se točí kolem spotřebního materiálu!


Všem, kteří chtějí jít správným směrem, je právě určena výstava Nakrm iT.

Se zajímavým projektem se na letošním Invexu bude prezentovat společnost LAMA Plus – jediný distributor na českém trhu specializující se výhradně na spotřební materiál a počítačové doplňky pro výpočetní a kancelářskou techniku. 

Distributor LAMA Plus ve spolupráci s Veletrhy Brno a největšími výrobci periferií k výpočetní a kancelářské technice organizuje ojedinělý projekt zaměřený výhradně na spotřební materiál nazvaný "Nakrm iT". Výjimečnost projektu spočívá v možnosti komunikace všech úrovní prodejního řetězce – výrobců, distributora, resellerů a jejich koncových zákazníků. Klademe důraz na kvalitní komunikaci a informovanost, jež je základem pro budování dobrých obchodních vztahů na všech úrovních. Nejen ze statistik, ale především ze zkušeností resellerů jednoznačně vyplývá, že poměr mezi prodejem hardwaru a spotřebního materiálu se razantně mění. Výrazně se také liší zisk na těchto dvou komoditách ve prospěch spotřebního materiálu a tento trend bude pokračovat. Můžeme tedy očekávat pomyslné rozdělení firem na ty, které zaspí tento okamžik a neuvědomí si včas, jak významnou roli hraje spotřební materiál v jejich další obchodní činnosti a dále ty, které budou v těsném kontaktu s výrobcem a s distributorem a tedy budou mít jednoznačný náskok před konkurencí, říká Roman Lamacz - ředitel společnosti LAMA Plus. 

V rámci projektu nazvaného „Nakrm iT“ (který je součástí propagační kampaně distributora LAMA Plus s mottem: „Nakrmíme každou kancelář“) se tak návštěvníkům představí zástupci výrobců renomovaných značek jako např. Hewlett-Packard, Epson, Lexmark, Oki, Brother, Canon, Xerox, Imation, Verbatim a přepravní společnosti DPD.

Tímto projektem LAMA Plus zprostředkuje osobní setkání v přátelské atmosféře a vytvoří prostor výrobcům, jichž je autorizovaným distributorem, k cílené prezentaci nejperspektivnějšího sortimentu – spotřebního materiálu. Reselleři budou mít možnost seznámit se s novými výrobky, technologiemi a trendy v oblasti tisku a zálohování dat. Speciální pozornost bude věnována tiskovým médiím a digitální fotografii, seznámení s různými druhy papírů (jednotliví výrobci budou mít připravené praktické ukázky rozdílů kvality tisku v závislosti na použití různých papírů či fólií), jejich nejoptimálnějším použitím, panoramatický tisk a možnosti přímých tisků (z mobilu, z fotoaparátu). Představena budou vysokorychlostní DVD optická média (16x), vysokokapacitní DVD optická média (dvouvrstvá 8,5 GB) a velkokapacitní zálohování dat. Reselleři získají informace o trendech snižování nákladů na tisk jednotlivých výrobců, o optimalizaci skladových zásob spotřebního materiálu díky správné volbě portfolia a dodavatele, vysvětleny budou rozdílné technologie tisku a představeny nové partnerské programy výrobců. Dalším tématem bude problematika falzifikátů na českém trhu (s ukázkou některých ochranných prvků originálního spotřebního materiálu). Distributor LAMA Plus seznámí dealery s možnostmi a výhodami obchodní spolupráce. Prezentační prostor bude vyhrazen také nejpropracovanějšímu B2B portálu pro spotřební materiál - eMenu. Nejen těmto tématům, ale i mnohým dalším budou věnovány přednášky výrobců a distributora. 
více o programu ...

Projekt Nakrm iT bude realizován v rámci Invex Classic v pavilonu B, jehož součástí bude výstavní expozice distributora LAMA Plus. Firma představí již po čtrnácté v řadě portfolio produktů všech distribučních značek z oblasti spotřebního materiálu, ale také vlastní kolekci počítačových doplňků zn. LOGO. 

Projekt „Nakrm iT“ je určen všem, především pak obchodníkům, kteří chtějí být přímo propojeni s předními světovými výrobci a získat tak maximální výhody pro své podnikání.

Mediálním partnerem projektu je magazín pro poskytovatele ICT řešení - Reseller Magazine.

Společenský večer pro obchodní partnery
V úterý 12. 10. Vás zveme na neformální společenský večer v prostorách expozice „Nakrm iT“. V duchu názvu celého projektu Vás hodláme pořádně nakrmit. Čekají Vás selátka plněná šunkou, pivečko, dobrá zábava a tombola. Kapacita je omezená proto, prosím, potvrďte svou účast na tomto večeru.
více o společenském večeru ...


Název projektu Nakrm IT vychází z našeho motta: „Nakrmíme každou kancelář“. V Brně ovšem nechceme nakrmit jen IT, ale především Vás, naše obchodní partnery. Proto – ať naši expozici navštívíte kdykoliv, v pondělí či v pátek, vždy si pochutnáte na výborném jídle a originálních dezertech připravených naším špičkovým kuchařem. K dispozici je Vám pivní bar, ve kterém Vám natočíme pivečko jako křen, pro řidiče máme bohatý výběr nealko nápojů.

 


LAMA Plus - AUTORIZOVANÝ DISTRIBUTOR SPOTŘEBNÍHO MATERIÁLU

 LAMA Plus s.r.o., Svatopluka Čecha 706, 735 06 Karviná
tel: 558 888 888, fax: 558 888 855, 
e-mail: info@lama.cz, eMenu: www.lama.cz